فروش اینترنتی بره پرواری گوسفند افشاری

خرید و فروش بره پرواری در کشور در حال افزایش است. یکی از سریعترین راه های خرید بره پرواری گوسفند افشاری، خرید اینترنتی می باشد.

یکی از دغدغه های مهم پروارکنندگان، خرید دام های پرواری از مراکز معتبر می باشد. سایت دامالان امکان خرید دام پرواری در مدت زمان کوتاه را برای پروارکنندگان عزیز در سراسر کشور را فراهم می کند. گروه دامالان، متشکل از تیمی مجرب طی مراحل مختلف دوره پروار اعم از خرید بره پرواری با قیمت مناسب، اجاره، خرید یا احداث واحد پرواری، ارائه مشاوره های مدیریتی، پرورشی و تغذیه ای بهینه، تامین خوراک مورد نیاز واحد طی دوره پروار و مشاوره فروش در پایان دوره پروار در خدمت پروارکنندگان عزیز کشور می باشد.

برای دریافت مشاوره تخصصی در پرواربندی با ما تماس بگیرید.

مهندس حجت صفری     09148004332

damalanagri@yahoo.com

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , ,

12 دیدگاه در “فروش اینترنتی بره پرواری گوسفند افشاری

 1. سلام
  15 راس بره برای پروار بندی رای شروع میخواهم ساکن مازندران نکا هستم
  از کجا میتونم تهیه کنم و چه نژادی بهتره برای منطقه ما؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. سلام دوست عزیز
   چنانچه تاکنون تجربه پرواربندی بره را نداشته اید، توصیه ما به شما، استفاده از فابل آموزشی و عملی پرواربندی بره “دامالان” است. داشتن تجربه علمی و عملی در پرواربندی بره یکی از فاکتورهای بسیار مهم در شروع بهینه و مدیریت مناسب بره ها در طی دوره پروار می باشد. عدم رعایت برخی از نکات مهم پرورشی و تغذیه ای در طول دوره پروار منجر به افزایش هزینه ها و کاهش سود نهایی خواهد شد. دست یابی به حداکثر سرعت رشد در بره های پرواری مستلزم تجربه علمی و عملی کافی در این زمینه می باشد. برای دریافت مجموعه فایل های آموزشی “دامالان” می توانید با شماره موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 2. سلام
  برای پروار بندی گوسفند در منطقه اصفهان
  نیاز به مشاوره دارم
  حدود 200 رأس
  خوشحال میشم اگه راهنمایی بفرمائید

  1. با سلام
   اگر فاقد تجربه در زمینه پرواربندی بره می باشید، توصیه گروه “دامالان” شروع پرواربندی با تعداد راس پایین تر می باشد.
   مدیریت پرورشی و تغذیه‌ای بره پرواری در تعداد راس بالا نیازمند تجربه کافی در این زمینه و اطلاع از اصول پرواربندی بهینه است. جهت دریافت مشاوره می توانید درخواست خود را از همین بخش اعلام فرمایید. مشاوره ها به صورت فایل های آموزشی یا به صورت تلفنی می باشد.

 3. سلام و درود
  حدودا تعداد 80راس بره تو رنج میانگین ۲۵ تا ۳۰ کیلویی مخصوص پروار برای شرایط آب و هوای استان فارس میخواستم.
  حدالامکان نژاد افشار.
  قیمتش چنده؟!

  1. با سلام
   با توجه به وزن تولد بالای بره نر نژاد افشاری، وزن از شیرگیری بره نر افشاری نسبت به بره های نر سایر نژادها همچون بره های نر نژاد مهربان، اوزان بالاتری دارند. بره پرواری نژاد افشاری در وزن متوسط 30 کیلوگرم سبک وزن محسوب شده و بالاترین قیمت را در بین سایر اوزان بره پرواری دارد. برای مثال در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم بره نر پرواری نژاد افشاری در رنج وزنی متوسط 25 کیلوگرم، 27000 تومان می باشد. البته این قیمت در حال نوسان است.

 4. سلام تعداد ۱۲ راس بره پرواری شال می خوام میانگین وزن بین ۲۵ الی ۳۰ کیلو
  استان گیلان هستم امکان خرید از زنجان و قزوین رو دارم

  1. با سلام
   اگر واجد جایگاه پرواربندی بره هستید، این تعداد راس بره پرواری شال برای شروع پرواربندی مناسب می باشد. با توجه به نزدیکی محدوده پرورش نژاد شال به منطقه گیلان، به نظر می رسد این نژاد برای منطقه گیلان مناسب تر باشد. بره های نر نژاد شال از نژادهای سنگین وزن کشور می باشد. بره های نژاد شال در اواخر دوره پروار به وزن 60-65 کیلو می رسند. توجه به نیازهای پرورشی و تغذیه ای بره های نژاد شال در دست یابی به این وزن اهمیت بسزایی دارد.
   نماینده گروه “دامالان” در استان قزوین به شما در راستای تهیه بره های نژاد شال کمک خواهد کرد. جهت هماهنگی های لازم با شماره موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 5. درتنکابن – مازندران زندگی میکنم . 4000متر فضای فنس کشیده با علوفه طبیعی دراختیاردارم . میخواهم بدانم مناسب این آب و هوا و موقعیت چه نوع گوسفندی چه ازنظر زایش وچه ازنظر پرواری بهتراست. با تشکر

  1. با سلام
   بخش بزرگی از استان مازندران هوای شرجی دارد. با این حال، آیا منطقه شما هوای شرجی دارد؟
   اگر هدفتان پرورش گوسفند داشتی است، نژاد های بومی منطقه شمال همچون نژاد تالشی و زل بهره وری پایینی دارند. نژادهای گوسفند داشتی که بهره وری بالایی دارند شامل: گوسفند داشتی نژاد افشاری، گوسفند داشتی نژاد شال و گوسفند داشتی نژاد مهربان می باشند. درصد دو و چندقلوزایی در گوسفند داشتی یکی از صفات اقتصادی بسیار مهم محسوب می شود. هرچه درصد دوقلوزایی در گله گوسفند بالا باشد میزان بره عرضه شده به بازار بالا خواهد بود. از منظر میزان دوقلوزایی بالا، گوسفند نژاد افشاری، نژادی بسیار مطلوب می باشد. ولی با توجه به احتمال شرجی بودن آب و هوای منطقه شما، تولید بهینه این نژاد در آن منطقه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. به نظر می رسد گوسفند نژاد شال برای منطقه شما مناسب باشد. برای خرید گوسفند نژاد شال می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید

 6. سلام حدواٌ هر 3 ماه 100تا بره برا پروار میخام شرایط پرداخت قیمت زنده در حال حاضر ومحل تحویل وسلامت دام را خواهشاٌ ……..

  1. سلام
   بره پرواری برای پرواربندی را از چه نژادی میخواهید؟
   بره پرواری در چه رنج وزنی باشند؟
   بره های پرواری از نژاد و وزن موردنظر را برای کدام استان میخواهید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *