مرکز اینترنتی خرید و فروش بره پرواری گوسفند

مرکز اینترنتی خرید و فروش بره پرواری  راه اندازی شد.

قیمت خرید و فروش بره پرواری برای پرواربندی تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. همچنین عوامل مختلفی قیمت بره پرواربندی را افزایش می دهند. نژادهای مختلف بره پرواری با توجه به ظرفیت های ژنتیکی موجود در آن، قیمت متفاوتی دارند. لذا، خرید بره پرواری از نژاد مناسب و با قیمت مناسب همواره از اهداف اساسی پروارکنندگان بوده است. نژادهای مناسب بره پرواری ضریب تبدیل خوراک و سرعت رشد بالایی دارند. اگر چنین نژادهای در طی دوره پروار به طور بهینه ای مدیریت تغذیه ای – پرورشی شوند، سود قابل توجهی را عاید واحد پرواربندی می کنند. سایت دامالان، متشکل از گروهی مجرب، آماده ارائه انواع مشاوره های تخصصی می باشد.

برای خرید و فروش اینترنتی انواع نژاد بره پرواری با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

مهندس حجت صفری      09148004332

damalanagri@yahoo.com

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 دیدگاه در “مرکز اینترنتی خرید و فروش بره پرواری گوسفند

  1. با سلام و احترام، جناب مهندس صفری من زمین مناسب در منطقه گرگان دارم ، نظر به اینکه تصمیم به ایجاد یک واحد دامی سنتی دارم برای پرورش گوسفند پرواری دارم ، چکار پیشنهاد میفرمایید مراحل کار باشد، راهنمایی بفرمایید، با تشکر ناصری

    1. با سلام
      واحد پرواربندی سنتی بره پرواری نیاز چندانی به سرمایه گذاری در زمیه ساخت ندارد. ولی می توان بهسازی های لازم رد در واحد پرواربندی بره ایجاد نمود. برای آشنایی کامل با پرواربندی بره می توانید از فایل های آموزشی “دامالان” در خصوص پرورش و تغذیه بهینه بره ها استفاده کنید. در این فایل جیره های بهینه با جدول بندی مناسب عرضه شده و موارد پرورشی مهم به صورت نکات ذکر شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *