مرکز خرید و فروش انواع بره پرواری گوسفند

مرکز خرید و فروش انواع بره پرواری گوسفند، راه اندازی شد. سایت دامالان برای خرید و فروشی مطمئن در خدمت خریداران و فروشندگان می باشد.

خرید بره پرواری از مرکزی معتبر برای خریداران اهمیت ویژه ای دارد. خرید با قیمت مناسب نیز از منظر خریداران مهم است. شرایط حمل و نقل دام نیز بسیار مهم می باشد. چنانچه بره ها از مرکزی نامعتبر خریداری شده و ناسالم باشند، امکان شیوع بیماری و افزایش تلفات وجود دارد. توجه به نیازهای تغذیه ای- پرورشی بره ها نیز در طی دوره پروار بسیار مهم است. اگر بره های خریداری شده از نژاد مناسب باشند و نیازهای تغذیه ای آنها در طول دوره پروار به طور مناسبی تامین شود، سود قابل توجهی عاید واحد پرواربندی خواهد شد. سایت دامالان، متشکل از گروهی مجرب از ابتدا تا انتهای دوره پروار در خدمت پروارگران و دامداران عزیز کشور می باشد.

برای خرید و فروش انواع بره پرواری با ما تماس بگیرید.

مهندس حجت صفری      09148004332

damalanagri@yahoo.com

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 دیدگاه در “مرکز خرید و فروش انواع بره پرواری گوسفند

  1. با سلام و درود،میخاستم در شمال نزدیک شهرستان رشت پرورش گوسفند به تعداد 300راس به شکل نیمه بسته انجام بدم.در این شرکت ساختمان مناسب برای نگهداری با سیستم تهویه برای فصل تابستان. وجود دارد.میشود نژاد افشاری بشکل نیمه بسته پرورش داد؟متشکرم

    1. با سلام
      اگر منطقه مربوط به نگهداری گوسفندها شرجی می باشد، لازم است اقداماتی را در جایگاه نگهداری گوسفندها در جهت رفاه هرچه بیشتر و در نهایت حداکثر تولید انجام شود.
      شما قصد پرواربندی بره را دارید یا گوسفند داشتی؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *