خرید آسان قوچ گوسفند افشاری خالص

فصل خرید قوچ برای گله فرا رسیده است. سایت دامالان بهترین مسیر خرید آسان قوچ گوسفند افشاری خالص می باشد.

خرید ساده و راحت قوچ برای گله های گوسفند همواره از دغدغه های مهم دامپروران بوده است. از طرف دیگر خرید قوچ های تاپ از مرکز معتبر نیز برای دامپروران اهمیت ویژه ای دارد.

قوچ های افشاری خالص واجد ژن های مطلوب و اقتصادی مهمی می باشند. گسترش چنین صفات اقتصادی در سطح گله منجر به افزایش سودآوری واحد دامپروری خواهد شد. بروز چنین صفات اقتصادی در سطح گله منجر به پرورش دام هایی با ویژگی های اقتصادی مهم می شود. سایت دامالان، متشکل از گروهی مجرب آماده ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه دامپروری به دامپروران عزیز کشور می باشد.

برای خرید آسان قوچ گوسفند افشاری خالص با ما تماس بگیرید.

مهندس حجت صفری     09148004332

damalanagri@yahoo.com

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

8 دیدگاه در “خرید آسان قوچ گوسفند افشاری خالص

 1. سلام بنده خودم دامدار هستم بدون تعارف قیمت قوچ الان نهایت 1400 و گوسفند غیر ابستن هم 800تا900 ب بالا البته بستگی ب وزنشون داره اگه لطف کنید قیمتو بگید ببینم چطوریه

  1. با سلام
   ضمن ارج نهادن به زحمات شما دامدار عزیز
   رنج قیمتی قوچ های افشاری خالص با توجه به سن، تیپ و ویژگی های بیومتری آنها تعیین می شود. برای مثال قیمت بره قوچ های افشاری پروارشده در حدود وزنی 55 کیلوگرم، بر اساس قیمت روز هر کیلوگرم بره پروار شده تعیین می شود، در حالی که یک بره قوچ در همان وزن ولی با قابلیت استفاده به عنوان قوچ در آینده، بر اساس تیپ و صفات بیومتری آن تعیین قیمت می شود.
   قیمت میش هم براساس نژاد، اندازه بلوغ، شکم زایش و با بره یا آبستن بودن آن تعیین می شود. برای مثال، در میش های افشاری با اندازه بلوغ بالا، احتمال دوقلوزایی و زایش بره هایی سالم بیشتر می باشد. لذا قیمت این نوع میش ها بالاتر است.

 2. کیلویی هست؟

  1. با سلام
   قیمت میش های خالص افشاری بر اساس شکم زایش و آبستن و غیرآبستن بودن آن مشخص می شود.
   قیمت قوچ های خالص افشاری هم بر اساس سن، صفات و ویژگی های بیومتری و ویژگی های ژنتیکی آن تعیین می شود.

 3. سلام قیمت میش غیر ابستن چقدر و قوچ اصلاح شده چقدر ؟

  1. با سلام
   قیمت میش غیر آبستن بر اساس شکم زایش میش (سن میش) تعیین می شود. با توجه به جوان بودن میش های شکم اول با بره، این نوع میش ها گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در راه اندازی واحد گوسفندداری می باشد. این نوع از میش ها عمر تولیدی بالایی داشته و برای اهداف داشتی مناسب هستند. میش های شکم دو و سوم با بره تقریباً در یک رنج قیمتی قرار دارند. میش های شکم دوم و سوم در رده دوم سرمایه گذاری در راه اندازی واحد گوسفندداری هستند.
   البته انتخاب قوچ خالص افشاری با ویژگی های بیومتری مناسب می تواند راهگشای بهره وری و سودآوری واحد گوسفندداری باشد. قوچ های خالص افشاری هم از منظر دوقلوزایی و هم از منظر سرعت رشد مناسب بره های آن، نژاد مناسبی برای بهبود صفات تولیدی و تولید مثلی گله می باشد.

 4. سلام قیمت قوچ افشاری چقدر است واگه میش افشاری خوب دارین چند قیمت است باتشکر حمزه خراسان رضوی

  1. سلام قیمت قوچ خالص افشاری مد نظر شماست یا قوچ اصلاح نژاد شده؟
   میش افشاری آبستن میخواهید یا غیر آبستن؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *