فروش اینترنتی بره پرواری گوسفند ارزان

فروش اینترنتی بره پرواری گوسفند، در سایت دامالان آغاز شد.

در هنگام شروع پرواربندی باید به موارد مهمی توجه شود. برای مثال، خاک محل احداث واحد پرواربندی باید کیفیت مناسبی

بره پراواری اینترنتی
خرید و فروش اینترنتی بره پرواری

داشته باشد. همچنین محل احداث باید از شیب مناسبی برخوردار باشد و در جهت مناسب بادهای غالب منطقه احداث شود. پس از احداث و یا تغییر کاربری واحد، نوبت به خرید بره پرواری می رسد. خرید بره از نژاد مناسب نقش بسیار مهمی در سودآوری واحد پرواربندی ایفا می کند. نژادهای مناسب بره، سرعت رشد و ضریب تبدیل خوراکی بالایی دارند. برای مثال بره های گوسفند نژاد افشاری برای اهداف پرواری بسیار مناسب بوده و در مدت کوتاهی به سن کشتار می رسند. برای خرید بره پرواری گوسفند افشاری، سایت دامالان بهترین گزینه می باشد.

برای خرید اینترنتی بره پرواری گوسفند افشاری با ما تماس بگیرید.

مهندس حجت صفری          09148004332

damalanagri@yahoo.com

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , , , , , , ,

42 دیدگاه در “فروش اینترنتی بره پرواری گوسفند ارزان

 1. سلام آقای مهندس وقت بخیر تا دو هفته دیگه من تعداد ۲۰ عدد بره نر پرواری میخوام’ برای خلخال شهرستان کوثر’ نگهداری به روش سنتی
  نگهداری بره ۲۵ کیلویی راحتتر است یا ۳۰ کیلویی? قیمت ۳۰ کیلویی نسبت به ۲۵ کیلویی ارزانتر است?
  و اینکه نژاد افشار یا مهربان برای نگهداری سنتی مناسبتر است؟ از نظر قیمت و راحتی نگهداری
  و یا بهتره سوالم رو اینجوری بپرسم’ من ۲۰ عدد بره یا ۵۰۰ الی ۶۰۰ کیلو گوشت زنده میخوام که به روش سنتی از مهر تا اردیبهشت نگه دارم ‘ پیشنهاد شما برای تعداد و وزن و نژاد بره ها چیست?
  وزن? تعداد? نژاد?

  1. با سلام
   بره های پرواری در اوزان پایین تر قیمت بالاتری نسبت به بره های پرواری در اوزان بالاتر دارند. برای مثال بره های پرواری نر نژاد افشاری در وزن حدود 25 کیلوگرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن، قیمت بالاتری نسبت به بره های پرواری نر نژاد افشاری در وزن حدود 35 کیلوگرم دارند. برای منطقه شما بره های پرواری نر نژاد افشاری مناسب تر است. با توجه به اینکه تعداد راس بره های پرواری برای پرواربندی کم می باشد از هر دو رنج وزنی بره های پرواری یعنی متوسط 25 کیلوگرم و متوسط 35 کیلوگرم می توانید استفاده نمایید.
   خوراک هایی که در این روش سنتی پرواربندی بره استفاده خواهید کرد شامل چه مواد خوراکی هستند؟
   و اینکه آیا امکان استفاده از چراگاه در منطقه شما در فصول بهار و تابستان وجود دارد؟

 2. تشکر از پاسخ جامعی که دادید، وزن مناسب بره های پرواری برای خرید در فصل فروردین و اردیبهشت چقدر میباشد و در مرتع نسبا مناسب در طول ۷ ماه یعنی از فروردین تا مهر چه میزان وزن بره ها افزایش میابد. بره ۲۵ کیلویی در طول ۷ ماه به ۴۵ کیلو میرسد؟

  1. سلام
   وزن مناسب بره های پرواری برای خرید در ماه های فروردین و اردیبهشت در دو رنج وزنی متوسط 25 کیلو و متوسط 30 کیلو هستند. برای مثال رنج وزنی بره های پرواری متوسط 25 کیلو از 22-28 کیلو و رنج بره های پرواری متوسط 30 کیلو از 27-35 کیلو می باشد. مرتع مناسب بر رشد بره های پرواری تاثیر قابل ملاحضه ای دارد. جهت دست یابی سریعتر به وزن کشتاری بره های پرواری می توان از خوراک های کنسانتره ای در کنار استفاده از مرتع بهره گیری نمود. در نتیجه استفاده صرف از مرتع در پرواربندی بره پرواری نر به همان وزن می سند

 3. سلام وقت بخیر من قصد دارم در فصل بهار تعدادی بره پرواری بگیرم و به روش سنتی تا فصل پاییز نگه دارم و بفروشم به نظر شما توجیه اقتصادی دارد؟ با تشکر فراوان

  1. با سلام
   در پرورش بره ماده یا نر پرواری به روش سنتی، بره ها از مرتع استفاده می کنند. انتخاب نژاد مناسب بره نقش بسیار مهمی در پرورش بره به روش سنتی دارد. با توجه به استفاده از مرتع در روش سنتی پرورش بره، هزینه های پرورش بره به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. البته رعایت نکات پرورشی در این روش نیز از اهمیت ویژه ای برخودار است. برای مثال استفاده از داروهای ضدانگل وسیع الطیف بسیار مهم می باشد. چنانچه بره های پرورش یافته به روش سنتی، خوراک کنسانتره ای نیز مصرف نمایند، در مدت زمان کمتری به وزن کشتار می رسند. در حالت پرورش سنتی بره ها چه برای اهداف داشتی و چه برای اهداف پرواربندی، هزینه کمتری برای دامدار دارد. البته طول دوره پروار یا پرورش بره های ماده برای اهداف داشتی در این حالت افزایش می یابد. در کل سودآوری پرورش بره به روش سنتی، باتوجه به هزینه خوراک کمتر، بالا می باشد.

 4. سلام.من میخواستم پرواربندی بره رو شروع کنم.مکانش رو دارم.خواستم از پنجاه راس بره افشاری از وزن 30کیلو شروع کنم.منتهی قبل از شروع خواستم ببینم خرج هر بره در طول پرواربندی چقد میشه؟سود هر بره چقد میشه؟.با در نظرگرفتن اینکه جیره بندی رو خودتون نوشته باشید

  1. با سلام
   با خوراک هایی که توسط گروه “دامالان” جیره نویسی می شوند میزان افزایش وزن روزانه 350-450 گرم خواهد بود.
   با توجه به اینکه شما تجربه ای در پرواربندی بره ندارید، امکان مدیریت 50 راس بره پرواری افشاری برای شما وجود دارد؟
   جایگاه پرواربندی شما در کدام استان قرار دارد؟

 5. سلام خسته نباشید
  قصد پرورش بره در منطقه ماکو دارم می خواستم ببینم قیمت بره با ی نژاد خوب برای پرورش چنده؟
  زمان مناسب برای پرورش چه زمانی است؟

  1. سلام، ممنون
   منطقه ماکو آب و هوای معتدل دارد. نژادهای مناسب بره برای پرواربندی در این منطقه بره های پرواری نژاد افشاری، بره های پرواری نژاد مهربان می باشند.
   زمان مناسب برای خرید بره پرواری برای پرواربندی از اواخر اسفند تا اواخر اردیبهشت می باشد. البته زمان مناسب برای خرید بره پرواری تحت تاثیر موارد مختلفی همچون قیمت بره پرواری در زمان خرید، میزان بره عرضه شده به بازار برای فروش و تعداد بره پرواری مورد نیاز برای پرواربندی می باشد. برای مثال هر چقدر قیمت بره پرواری برای پرواربندی بالاتر باشد، زمان مناسب بره پرواری برای پرواربندی دستخوش تغییر می شود. در این حالت میزان خرید بره پرواری برای پرواربندی کمتر خواهد شد. لذا با کاهش تقاضا برای خرید بره پرواری برای پرواربندی قیمت خرید بره پرواری بالاتر خواهد بود. در نتیجه تعداد واحدهای پرواربندی که موفق به بره ریزی می شوند کاهش یافته و به تبع آن قیمت گوسفند پروار شده افزایش خواهد یافت.
   در مجموع زمان مناسب برای خرید بره پرواری برای پرواربندی از اواخر اسفند تا اواخر اردیبهشت می باشد

 6. خریدار 120 راس بره نر پرواری نژاد مهربان هستم وزن 25 تا 30 کیلو

  1. با سلام
   120 راس بره نر پرواری نژاد مهربان را برای کدام استان میخواهید؟
   بره های نر پرواری نژاد مهربان نسبت به بره های نر پرواری نژاد شال و افشاری سبک وزن تر هستند.

 7. سلام خسته نباشید.
  من ساکن شهرستان کامیاران استان کردستان هستم.
  بنده میخوام فصل بهار یک جایگاه پرواربندی بره اجاره کنم.
  میخواستم بپرسم که آیا می تونم بره های پرواری مثلا به تعداد ۲۰۰ رأس ازشماتهیه کنم؟واین که شما آدرس مزرعه دارید که خودم شخصأ برای خرید مراجعه کنم؟ممنون میشم پاسخگوباشید.تشکر?

  1. با سلام
   قصد خرید بره پرواری از چه نژادی را در چه ماهی از فصل بهار دارید؟
   200 راس بره پرواری را دقیقاً برای چه ماهی از فصل بهار میخواید؟
   آیا تا به حال تجربه پرواربندی بره را داشته اید؟

 8. با سلام
  خواهشمند است قیمت بره پرواری برای تعداد 100 راس و همچنین ضریب تبدیل خوراک را اعلام فرمایید.
  با تشکر

  1. با سلام
   بره پرواری برای پرواربندی را از چه نژادی میخواهید؟
   قصد خرید بره پرواری در چه رنج وزنی را دارید؟

   1. با سلام
    ممنون از پاسختون
    بره نژاد افشاری و وزن حدود 20 تا 25 کیلوگرم
    ممنونم از پاسختون

    1. سلام
     بره های پرواری نژاد افشار در رنج وزنی 20-25 کیلو نسبت به بره های نژاد افشار در رنج وزنی 30-35 کیلو قیمت بالاتر و طول دوره پروار طولانی تری دارند.
     با توجه به مطالب گفته شده بره پرواری نژاد افشار از کدام رنج وزنی میخواهید؟

 9. سلام ما یه انباری داری 15متر میشه میتونم توش 3.4تا گوسفند پرورش بدم خودمون باغ داریم علف رو از اونجا تهیه میکنم به نظرتون میشه؟ و اینکه تو شهر ما یعنی یاسوکند کردستان رشد خوبی میکنه؟

  1. سلام
   در پرورش تعداد راس پایین گوسفند داشتی، مدیریت پرورشی آن راحت تر می باشد. در هر حال اطلاع از اصول پرورش گوسفند داشتی می تواند در پرورش بهینه به شما کمک کند.
   آیا شما تجربه پرورش گوسفند داشتی را دارین؟

 10. سلام
  ما یه جایی رو داریم به متراژ 700 متر میخواستم ببینم وارد این کار بشیم سود خوبی داره یا نه؟

  1. با سلام
   با چند راس بره پرواری قصد شروع پرواربندی را دارید؟
   آیا قادر به تولید بخشی از خوراک برای مثال یونجه هستید؟

   1. با 60 تا
    فعلا جایی نداریم برای تولید یونجه و … ولی امکان خرید اونم وجود داره

    1. با سلام
     آیا خوراک مورد نیاز برای دوره پرواربندی را خریداری نموده اید؟

     1. نه
      اول میخواستم ببینم سود این کار چقدر هست بعد شروع به کار کنم البته طبق تحقیقاتی که کردم میدونم الان زمان مناسب برای شروع کار نیست منم الان میخوام فضای این کار رو مهیا کنم
      فقط میخواستم ببینم با این سرمایه که میخوام بذارم هر دوره 100 روزه جدا از خرج ها و پول کارگر (1 تا 2 نفر) چقدر سود خالص برای خودم میمونه

     2. سلام
      سود خالص حاصل از پرواربندی بره پرواری بستگی به عوامل مختلفی دارد.
      برای مثال مدیریت زمان مناسب برای شروع دوره پرواربندی، از منظر زمان فروش بره های پروارشده نقش بسیار مهمی در سود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *