قیمت روز انواع میش داشتی گوسفند افشاری

قیمت روز انواع میش داشتی گوسفند افشاری تحت تاثیر عوامل مختلفی نوسان می کند.

 

قیمت روز انواع میش داشتی گوسفند افشاری در کشور تغییر و تحول می یابد. برخی عوامل قیمت روز میش را کاهش و برخی

خرید بره نر گوسفند افشار
خرید بر نر گوسفندی

دیگر قیمت روز آن را افزایش می دهند. با توجه ویژگی های ژنتیکی و اقتصادی مهم میش افشاری، این نژاد گوسفند برای اهداف داشتی مطلوب می باشد. میش های چاق نسبت به میش هایی که اندازه بلوغ بالاتری داشته اند، قیمت کمتری دارند. سن میش نیز در تعیین قیمت آن بسیار مهم است. میزان دو و چندقلوزایی میش نیز در تعیین قیمت آن نقش کلیدی دارد. سایت دامالان متشکل از گروهی مجرب آماده ارائه انواع مشاوره های تخصصی و ارسال میش به اقصی نقاط کشور می باشد.

 

برای خرید میش گوسفند افشاری با ما تماس بگیرید.

 

مهندس حجت صفری

شماره تماس:09148004332

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , , , ,

64 دیدگاه در “قیمت روز انواع میش داشتی گوسفند افشاری

 1. سلام قیمت یه گوسفند افشاری دارای ژن چند قلوزا چقدر هست

  1. با سلام
   گوسفند افشاری ژندار چند قلوزا را برای چه زمانی می خواهید؟

 2. سلام قیمت میش ابستن نژاد افشار وقوچ چند قلو زاچنده؟؟؟؟

  1. با سلام
   قیمت میش آبستن بر اساس شکم زایش آن و اندازه و تیپ بدن آن تعیین می شود. قیمت میش های آبستن شکم اول با قیمت میش های شکم دوم و سوم متفاوت می باشد. میش های شکم دو و سوم از لحاظ جثه نسبت به میش های شکم اول جثه بزرگتری دارند. با این حال میش های شکم اول به اندازه یک یا دو سال، عمر تولیدی بیشتری دارند.

 3. با سلام
  من اسفند ماه میخوام میش افشار جوان ودرشت همراه با بره بخرم شما دارید. قیمتش چنده
  حدود ۲۰ تا میش ویک قوچ ممنون

  1. با سلام
   احتمال نوسان قیمت میش افشار جوان و درشت با بره وجود دارد.
   برای دریافت قیمت میش افشار جوان و درشت با بره حدود 10 روز قبل از زمان خرید میش افشاری جوان و درشت، با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. ممنون

 4. با سلام
  خریدار ۳۰ راس گوسفند افشار اصیل و چند قلو زا هستم فوری . خواهشمندم در صورت امکان راهنمائی فرمائید.

  1. با سلام
   میش افشاری اصیل و چند قلوزا را برای کدام استان یا شهرستان میخواهید؟
   آیا قصد خرید قوچ اصیل اصلاح نژاد شده را هم دارید؟

 5. سلام
  قیمت برای تحویل در نیشابور
  بره افشاری / 25 کیلویی / 50 عدد
  قیمت/ تشکر

  1. با سلام
   به دلیل اینکه زایش میش های افشاری از حدود یک ماه پیش شروع شده است، بره های پرواری 25 کیلویی نژاد افشاری حدود 20 روز آتی آماده فروش هستند.
   قیمت بره پرواری افشاری را نزدیک به آن زمان از ما جویا شوید.

 6. سلام وقتتون بخیر
  من میخوام وارد کار دامداری بشم و 20عدد میش داشتی بخرم ، بنظر شما این کار ارزش سرمایه گذاری داره؟ لطفا راهنماییم کنید ، میش جوان زایمان اول با دوتا بره دارید؟ 20 عدد ،و یک عدد قوچ ژندار اصلاح نژاد شده لطفا قیمت رو برام بفرستید تشکر

  1. با سلام، ممنون.
   موفقیت در پرورش گوسفند داشتی در گرو سه عامل مدیریت تولید مثلی گوسفند داشتی، مدیریت تغذیه ای گوسفند داشتی و مدیریت اصلاح نژادی گوسفند داشتی است. اطلاعات کافی در این سه زمینه در سودآوری واحد گوسفندداری از اهمیت زیادی برخوردار است.
   در مرحله اول انتخاب نژادی با قابلیت های بالا مهم است. نژادهایی که میزان دوقلوزایی بالایی دارند برای اهداف داشتی مناسب تر هستند. در صورت داشتن سرمایه اندک می تواند از میش های افشاری نژاد خالص مورد تایید گروه “دامالان” استفاده کنید. در صورت رعایت مدیریت های تغذیه ای، تولیدمثلی و اصلاح نژادی میش های خالص افشاری، سودآوری واحد گوسفند داشتی بالا خواهد بود.
   در پرورش گوسفند داشتی استفاده از قوچ هایی با ویژگی های بیومتری و ژنتیکی بهینه، زمینه ساز شادابی و تولید بهینه گله خواهد بود.
   میش های جوان زایمان اول نژاد افشاری از نژاد دوقلوزا بوده و قیمت میش های دوقلوزای نژاد افشاری با توجه به وزن بلوغ آن تعیین می شود.

   1. قیمت میش دوقلوزا ژندار زایمان اول با دوتا بره چقدره؟ قیمت قوچ دوساله اصلاح نژاد شده چقدره؟

    1. با سلام
     قیمت قوچ دو ساله اصلاح نژاد شده 3600000 تومان می باشد.
     قیمت میش ژندار زایمان اول با دو راس بره هم براساس جنسیت بره های آن و وزن آن متفات می باشد.

 7. سپاساز لطف و پاسخگویی دقیق و کامل شما

 8. 200 راس میش اصلاح شده افشاری میخوام
  خراسان جنوبی
  حاجی آباد

 9. با سلام
  قصد خريد 50 راس ميش اصلاح شده افشاري دارم ممنون مي شوم راهنمائيم كنيد
  با تشكر
  هدايت جو

  1. با سلام
   جایگاه نگهداری 50 راس میش افشاری اصلاح نژاد شده کجا می باشد؟
   این 50 راس میش افشاری اصلاح نژاد شده صرفاً داخل جایگاه نگهداری خواهند شد یا برای استفاده از مرتع به مرتع هم خواهند رفت؟

 10. سلام و عرض ادب بنده قصد خرید ۱۵راس بره افشاری اصلاح شده دارم ولی جای مناسبی پیدا نمیکنم

  1. با سلام
   چند راس از بره های افشاری اصلاح نژاد شده را نر و چند راس از بره های افشاری اصلاح نژاد شده را ماده میخواهید؟
   بره های افشاری اصلاح نژاد شده در رنج وزنی حدود 35 کیلو هستند. نیازهای تغذیه ای بره های افشاری اصلاح نژاد شده نسبت به بره های افشاری خالص تقریباً مشابه می باشد. البته تامین مواد مغذی موردنیاز بره های افشاری اصلاح نژاد شده با جیره های بهینه می تواند در دسترسی به وزن بلوغ مناسب در بره ها راهگشا باشد.
   شما ساکن کدام استان هستید؟

 11. سلام قیمت نر بره 35کیلویی اصلاح نژاد شده چقدره؟ آیا شما تضمین هم می کنید

  1. با سلام
   بره های اصلاح نژاد شده نر و ماده در حدود وزنی 35 کیلویی هستند. دو نوع بره اصلاح نژاد شده وجود دارد: بره های اصلاح نژاد شده هموزیگوت و بره های اصلاح نژاد شده هتروزیگوت. بره های اصلاح نژاد شده هموزیگوت در دو جایگاه ژنی واجد ژن دوقلوزایی هستند ولی بره های اصلاح نژاد شده هتروزیگوت در یک جایگاه ژنی واجد ژن دوقلوزایی می باشند. لذا، بره های اصلاح نژاد شده هموزیگوت هم از نظر ژنتیکی و هم از نظر اقتصادی ارزش بالایی دارند. پرورش بره های اصلاح نژاد شده هتروزیگوت نر و ماده هم از منظر ژنتیکی و اقتصادی ارزش بالایی دارند چرا که استفاده از بره های اصلاح نژاد شده هتروزیگوت اقدام اصلاح نژادی بسیار مناسبی بوده که در نهایت منجر به تولید بره های اصلاح نژاد شده هموزیگوت خواهد شد.
   قیمت بره های اصلاح نژاد شده هموزیگوت نسبت به بره های اصلاح نژاد شده هتروزیگوت بالا می باشد. همچنین قیمت بره های اصلاح نژاد شده هموزیگوت و هتروزیگوت تحت تاثیر جنسیت آنها است.
   تعداد بره های اصلاح نژاد شده در هنگام خرید نیز قیمت آنها را تحت تاثیر قرار می دهد.

   1. یک بره ی هموزیگوت. نر و یک ماده الان چقدره؟

    1. با سلام
     قیمت بره هموزیگوت نر و ماده اصلاح نژاد شده افشاری نیز همچون قیمت بره نر و ماده خالص افشاری در کشور نوسان دارد. قیمت بره های نر و ماده هموزیگوت افشاری نسبت به بره های نر و ماده هتروزیگوت و بره های نر و ماده خالص افشاری بالاتر می باشد. قیمت بره های نر و ماده هموزیگوت افشاری تحت تاثیر عوامل متفاتی قرار دارد. قیمت بره نر هموزیگوت افشاری نسبت به بره ماده هموزیگوت افشاری متفاوت می باشد. در حال حاضر قیمت بره نر هموزیگوت افشاری حدود 17000000 تومان است.

 12. با عرض سلام خدمت جناب عالی
  قصد خرید ۵۰ راس بره ماده افشاری اصلاح شده دوقلو زا رو دارم
  ممنون میشم قیمت بهم بدید
  سپاسگذارم

  1. با سلام
   بره های ماده افشاری اصلاح نژاد شده در رنج وزنی 30-40 کیلوگرم هستند و هتروزیگوت می باشند. قیمت خرید بره های هموزیگوت نر و ماده نسبت به قیمت خرید بره های هتروزیگوت نر و ماده بالاتر می باشد. در واقع بره های اصلاح نژاد شده هموزیگوت نر و ماده افشاری در دو جایگاه ژنی، واجد ژن دو و چندقلوزایی می باشند به همین دلیل از لحاظ قیمتی بالاتر از بره های اصلاح نژاد شده هتروزیگوت نر و ماده هستند. بره های اصلاح نژاد شده هتروزیگوت نر و ماده در یک جایگاه ژنی واجد ژن دو و چندقلوزایی هستند. تعداد راس بر قیمت بره های پرواری تاثیر دارد.
   بره نر اصلاح نژاد شده نر نیاز ندارید؟

 13. سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان 20راس بره افشاری حدود25تا30کیلو و 2تا بره نر حدود 40کیلو از نژاد اصلاح شده از نوع دوقلو میخواستم قیمت چقدر میشه؟کی باید برای خرید اقدام کنم؟

 14. با سلام و عرض خسته نباشید
  جناب مهندس بنده میخوام یک واحد دامداری 50 الی 60 راسی بصورت اصلاح نژاددر زنجان دایر کنم یک هزینه تقریبی برای بنده لحاظ میفرمائید .
  ممنون میشم یه مقدار سریعتر جواب بدین

  1. با سلام، ممنون
   راه اندازی یک واحد گوسفندداری داشتی نیازمند توجه به نکات مهمی می باشد. اولین فاکتور مهم در راه اندازی واحد گوسفندداری علاقه به گوسفند و گوسفندداری است. میزان آشنایی شما با گوسفند و گوسفندداری به چه میزان می باشد؟
   اگر فاقد دانش و تجربه ای از پرورش گوسفند داشتی هستید، خواندن کتاب های استاندارد در زمینه پرورش گوسفندداشتی بهترین گزینه می باشد. برای دریافت کتاب های استاندارد می توانید درخواست خود را از همین بخش اعلام کنید.
   پس از آشنایی کلی از گوسفند و گوسفندداری، مرحله بعدی احداث واحد گوسفندداری با در نظرگرفتن تمام جوانب رفاه و سلامت گوسفند طی دوره پرورش می باشد. ساختمان های واحد گوسفندداری باید به گونه ای طراحی شوند که حداقل کار از سوی کارگران واحد گوسفندداری صورت گیرد. برای طراحی واحد گوسفندداری مدرن و منطبق با استانداردهای روز دنیا و سازگار با اقلیم و آب و هوای منطقه، گروه “دامالان” در خدمت شما می باشد. هزینه احداث واحد گوسفندداری با توجه به مصالح و مواد مورد استفاده و به کاربردن برخی تکنولوژی ها در واحد متفاوت خواهد بود. برای مثال در طراحی ساختمان گوسفندداری های نوین از کف های مشبک برای عدم نیاز به جمع آوری کود توسط کارگران استفاده می شود. در واقع هزینه ساخت واحد گوسفندداری بر اساس چگونگی طراحی واحد دستخوش تغییر می شود. در راستای کاهش هزینه های احداث واحد گوسفندداری می توان از مصالح ارزان قیمت با کیفیت مطلوب و تکنولوژی های روز دنیا (در جهت کاهش هزینه های آتی واحد گوسفندداری) استفاده نمود.
   مرحله بعد تامین خوراک واحد گوسفندداری می باشد. تامین خوراک هایی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نقش بسیار مهمی در تامین نیازهای میش ها و بهبود تولید دارد. یونجه بخش مهمی از خوراک گوسفند را به خود اختصاص می دهد.
   مرحله بعدی خرید میش با ویژگی های تولیدی و اقتصادی مناسب است. میش هایی که درصد دو و چند قلوزایی بالایی دارند گزینه مناسبی برای اهداف داشتی هستند. این میش ها در هر زایش یک یا دو بره بیشتر در هر زایش تولید کرده و لذا تعداد بره های عرضه شده به بازار افزایش می یابد.
   بهترین حالت در راه اندازی واحد گوسفندداری، احداث و راه اندازی واحد گوسفندداری با توجه به میزان سرمایه در دسترس می باشد. در واقع با اعلام میزان سرمایه گذاری شما در این زمینه بهترین راهنمایی باتوجه به میزان سرمایه شما از سوی گروه “دامالان” اعلام خواهد شد.

 15. سلام خسته نباشید من یک عدد گوسفنده افشاری هتروزیگوت آبستن میخوام که چند قلو زا باشه اینو واس امتحان و پایداری حیوان تو شرایط اقلیمی مون میخوام…استان گیلان شهرستان تالش هستم…اگه تونستم از پسش بر بیام به صورت سرمایه گذاری و تعداد بالا انجام بدم….اما واس تستو۱ عدد آبستن میخوام واس همین پاییز ۹۷…قیمتش رو لطف کنید و طریقه ارسالش رو…تحویلش آیا حضوری هم امکان داره….وزنش هم در حدود متوسط ۳۰ یا ۳۵ کیلویی باشه…بی صبرانه منتظر پاسخ تون هستم

  1. سلام
   ممنون
   شرایط آب و هوایی تالش برای نگهداری بهینه میش هتروزیگوت آبستن نژاد افشاری مناسب نمی باشد. با این حال، گوسفند نژاد افشاری امکان تطابق با شرایط آب و هوایی معتدل را دارد. می توان با اجرای مواردی در محل نگهداری گوسفندان شرایط را بهینه و مناسب نمود. میش آبستن هتروزیگوت نژاد افشاری در مراحل مختلف نیازهای تغذیه ای متفاوتی دارد. تامین نیازهای تغذیه ای و رفاهی گوسفند افشاری آبستن هتروزیگوت، منجر به بهره وری بالا و افزایش تعداد دام خواهد شد. استفاده از مواد خوراکی با کیفیت پایین و کپک زده سقط جنین و کاهش بهره وری به همراه خواهد داشت. در هر حال پرورش گوسفند افشاری هتروزیگوت آبستن در تعداد کم می تواند گزینه آزمایشی مناسبی در جهت تطابق گوسفند افشاری هتروزیگوت آبستن با منطقه تالش باشد.

 16. سلام
  لطفا قیمت روز میش آبستن دوساله اصلاح نژاد شده هم هتروزیگوت و هم هموزیگوت رو بفرمایید
  لطفا قیمت قوچ رو هم بفرمایید.
  و اینکه با یک قوچ هموزیگوت می‌شود میش افشار عادی رو آبستن کرد ؟ و بره ی اینها آیا دارای ژن هموزیگوت میشود یا خیر؟
  با تشکر

  1. با سلام
   قیمت میش های آبستن دوساله بستگی به تعداد بره موجود در رحم میش دارد. قوچ های هموزیگوت بالاترین قیمت را در بین قوچ ها دارند و در حال حاضر قیمت هر قوچ هموزیگوت در حدود 30000000 تومان می باشد. برای دست یابی به نتیجه بهتر در کار اصلاح نژادی استفاده قوچ های هموزیگوت بهترین اقدام اصلاح نزاد گله می باشد. برای میش های عادی افشار نیز می توان قوچ های هموزیگوت در زمان جفت گیری استفاده کرد

 17. سلام 300 تا میش اصل قزل یاهمون افشار دارم همه شیشک دودندان شکم اول است که میزاین الانم 70تازایده الباقی هم تابرج 9همه میزایند، بهترین حالت مدیریت شیشک ها به چه صورتی است؟

  1. با سلام
   مدیریت شیشک های آبستن افشاری هم شامل مدیریت تغذیه‌ای و هم شامل مدیریت پرورشی می باشد. نیازهایی تغذیه‌ای شیشک ها طی مراحل مختلف آبستنی متفاوت است. استفاده از برخی مواد مغذی در برنامه غذایی شیشک ها به رشد بهینه آنها و جنین کمک کرده و منجر به تولد بره هایی سالم خواهد شد

 18. سلام
  علت کور شدن آنی در میش داشتی چیست؟

  1. کور شدن آنی میش داشتی می تواند عوامل مختلف همچون عوامل ژنتیکی، تغذیه ای و پرورشی داشته باشد

 19. با سلام
  ضمن تشکر از سایت خوبتون یه سوال داشتم.
  کور شدن آنی در میش داشتی چه علتی دارد؟

 20. با عرض سلام ما در منطقه آبگرم قزوین هستیم تعداد ۱۰راس میش افشار میخوام لطفا قیمت بفرمایید در ضمن آیا میشود میش افشار را با قوچ رومانف آبستن کرد و آیا در چند قلوزایی تاثیری دارد قیمت میش شکم اول رو بفرمایید ممنون از مدیریت.

  1. با سلام
   قیمت هر راس میش افشاری بر اساس سن و شکم زایش آن تعیین می شود. در حال حاضر قیمت هر جفت میش جوان افشاری آبستن و در حال زایش از جفتی سه میلیون تومان تا جفتی پنج میلیون تومان می باشد. البته همانطور که ذکر شد عوامل و فاکتورهای مختلفی قیمت هر جفت میش افشاری را تحت تاثیر قرار می دهد.
   با توجه به خصوصیات نژادی گوسفند رومانوف همچون بلوغ زودرس آن و جثه این نژاد، آمیخته گری نژاد افشاری با نژاد رومانوف نتیجه مناسبی در پی نخواهد داشت.

 21. سلام حسین از استان فارس هستم میش افشار خواستم تعداد 25راس جفتی چنده تشکر

  1. سلام
   قیمت هر راس میش افشاری بر اساس سن، آبستن بودن یا نبودن و تعداد بره های همراه گوسفند مشخص می شود.
   میش های افشاری را در چه سنی و با بره یا آبستن می خواهید؟

 22. سلام. ممنون از سایت خوبتون
  من۱۵ رأس میش جوان چند قلو زا و یک راس قوچ جوان میخوام. لطف میکنید قیمت بدید؟ من همه زندگیمو میخوام بزارم و این کار رو شروع کنم. ممنون میشم از تجربیات شما استفاده کنم

  1. با سلام و ممنون از لطف شما
   تجربه در گوسفندداری نقش بسیار مهمی در موفقیت واحد گوسفندداری دارد. تجربه عملی در زمینه پرورش گوسفند نقش بسیار مهمی در دست یابی به سود بهینه دارد.
   در واقع بدست آوردن تجربه عملی و مطالعه کتاب های مناسب در زمینه پرورش گوسفند می‌تواند در سودآوری واحد گوسفندداری نقش بسیار مهمی ایفا کند.

 23. با سلام و احترام
  بنده از شهرستان بروجرد استان لرستان مزاحم میشم قصد راه اندازی یه واحد دامپروری گوسفند نژاد افشاری چند قلوزا به تعداد 30راس میش و یک قوچ اصلاح نژاد شده را دارم لطفا بفرمایید چقدر هزینه باید بکنم
  با سپاس

  1. با سلام و ممنون از لطف شما
   شرایط شما در هنگام شروع به کار گوسفندداری اهمیت زیادی دارد. نحوه طراحی و ساخت واحد گوسفندداری در رفاه و سلامت گوسفندان و تولید بهینه آنها نقش بسیار مهمی ایفا می کند.
   تجربه عملی شما در زمینه پرورش گوسفند در درجه دوم اهمیت قرار دارد. اطلاع از نحوه جیره نویسی و تغذیه صحیح نیز در بروز عملکرد بهینه میش ها راهگشا می باشد.
   قیمت هر راس میش و قوچ افشاری اصلاح نژاد شده هتروزیگوت و هموزیگوت بر اساس سن آنها متفاوت بوده و تعداد بره های همراه میش قیمت آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

 24. سلام و عرض ادب
  بنده در شهرستان خاتم از توابع استان یزد ساکن هستم .
  در حال حاضر برای شروع میخواهم تعداد 4 میش افشاری چندقلوزا که الان بره دار باشند را خریداری کنم . و جنسیت بره ها مهم نیست برام . میشها میخواهم حداکثر دوبار زایش بیشتر نکرده باشند . میخواستم ببینم امکان ارسال به این شهرستان با این تعداد هست و روی هم رفته قیمتش تقریبا چند میشه ؟ ممنون میشم جواب دهید

 25. سلام
  ممنون میشم پاسخ بنده را بدهید .
  یه واحد کوچک دامداری دارم درست میکنم به مساحت دویست متر مربع یه طویله و یه انبار خوراک داره هر کدام 50 متر و 50 متر هم فضای روباز .
  میخوام ده تا میش هترو بخرم که 5 تا هر کدوم دو یا سه بره داشته باشن و جنسیت بره ها سرجمع نر و ماده برابر بشه و 5 تا میش آبستن که شکم اول یا دوم باشند . همه میشها میخوام سرحال و سالم باشند و برای میشهای آبستن سونوگرافی شده باشند و آزمایش ژنتیک و خون داشته باشند .
  یه دونه بره نر همو یک ساله هم میخوام سالم و سرحال همراه با شناسنامه و برگه آزمایش ژنتیک و خون .
  ممنون میشم قیمتها را تقریبی برام بفرمایید یا پیامک کنید و آدرس هم بفرمایید برای خرید خدمت برسم .

  1. سلام دوست عزیز
   شما ساکن کدام استان هستید؟
   برای اطلاع سریع از قیمت ها هم می توانید با شماره موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

 26. سلام و عرض خسته نباشید ایا در گلستان .گرگان منطقه مناسبی برای پرورش گوسفند افشاری هموزیگوت می باشد و اگر سازگاریی دارد قیمت قوچ ۲ساله و پنج عدد میش با این نژاد چند در میاد با تشکر از شما

 27. سلام
  من سه راس قوچ بالغ افشار برای اصلاح نژاد می خواستم
  عشایر هستیم و ییلاق و قشلاق می کنیم
  ایا افشار مناسب عشایر هست ؟
  قیمت هر راس چند؟ممنون میشم

  1. با سلام
   قوچ های بالغ افشاری تونایی راهپیمایی مناسبی دارند. البته فاصله میان ییلاق و قشلاق نقش تعیین کننده در قابلیت راهپیمایی قوچ های بالغ افشاری دارد. وضعیت مسیر راهپیمایی قوچ ها نیز در بروز پتانسیل بهینه قوچ های بالغ افشاری موثر است.
   قیمت هر راس قوچ بالغ افشاری تحت تاثیر سن قوچ، وزن قوچ و ویژگی های بیومتری قوچ می باشد. نمره وضعیت بدنی در قوچ های افشاری نیز از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت آنها است.
   چه زمانی قصد خرید قوچ های بالغ افشاری را دارید؟

 28. سلام تشکر از شما منقیمت بره ماده ژن دار همو با وزن بیست و پنج کیلو وبره نر ژن دار با ژن همو با وزن ۲۵ کیلو چنده ممنون میشم پاسخ بدین

 29. سلام لطفا بفرمایید قیمت بره ماده با ژن همو با وزن ۲۵ کیلو چنده و قیمت بره نر ژن دار همو با وزن ۲۵ کیلو چنده ممنون میشم پاسخ بدین

  1. با سلام،
   قیمت بره نر و ماده هموزیگوت براساس سن آنها مشخص می‌شود. در چه وزنی میخواین؟

 30. با سلام
  ممنون از راهنماییهای خوب شما
  قصد پرورش بره ماده نژاد افشار رو داشتم
  برا داشتی و برا میش شدن
  وزن بره جفتی ۶۰ کیلو باشند
  حدود ۵۰ راس میخاستم
  الان کیلویی چقدر هست؟
  درضمن بره نژاد دار میخام
  شما چه تضمینی بابت ژن دار بودن و چند قلو زان بودن
  میدهید؟
  از کجا باید تهیه کنم؟
  بازم ممنون

  1. با سلام
   بره های ماده جهت داشت به دو صورت بره های ماده هتروزیگوت و بره های ماده هموزیگوت هستند. بره های ماده هموزیگوت قیمت بالاتری نسبت به بره های ماده هتروزیگوت دارند.
   قصد خرید بره قوچ هتروزیگوت یا هموزیگوت و بره ماده هتروزیگوت یا هموزیگوت را دارید؟

 31. باسلام. بنده ۴راس میش(بانژاد چندقلوزا)آبستن ک حداکثر ۲شکم زایش داشتن میخوام برای منطقه شمال(مازندران)جسارتا قیمت ۴راس رو لطف میفرمایید

  1. سلام دوست عزیز
   قیمت میش های دوقلو و چندقلوزا بر اساس آبستن یا با بره بودن متفاوت است. طی دو سال اخیر قیمت میش های افشاری دو و چندقلوزا تغییرات قابل توجهی داشته است. برای اطلاع از قیمت روز میش های دو و چندقلوزای افشاری با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.
   میش های دو و چند قلوزا حاوی ژن چندقلوزا هستند و این ژن را به بره های خود منتقل می کنند. میش های افشاری دو و چندقلوزا مدیریت پرورشی و تغذیه ای خاصی را نیاز دارند. البته شاخصه های ژنتیکی قوچ نیز نقش قابل توجهی در انتقال ژن دو و چند قلوزایی به بره ها دارد.

 32. سلام من تعداد ۱۰۰ راس بره ماده بین ۳۰ تا ۳۵ کیلو مخاستم دارین قیمت چنده

  1. با سلام
   قیمت بره ماده در رنج وزنی 30- 35 کیلوگرم تحت تاثیر نژاد بره می باشد. برای مثال بره های ماده قزل افشار نسبت به سایر انواع بره های ماده نژاد افشاری قیمت بالاتری دارد. بره های ماده قزل افشار تیپ بسیار مناسبی دارند و در دو رنگ قرمز و سیاه هستند. قوچ های دو و سه ساله این نژاد به 130 کیلوگرم می رسند.
   میش های قزل افشار طرفداران زیادی دارند. اکثر میش های نژاد قزل افشار فاقد مو در بدنشان هستند. البته برخی از میش های نژادهای قزل افشار به مرور زمان شروع به ریزش مو می کنند. وزن میش های قزل افشار در سن دو و سه سالگی به 70 تا 80 کیلوگرم می رسد. تامین نیازهای تغذیه ای میش افشاری در تولد بره هایی سالم کمک شایانی خواهد کرد. توجه به نیازهای تغذیه ای و مدیریت پرورشی بهینه بره های ماده قزل افشار در رنج وزنی 30 تا 35 کیلوگرم در دست یابی به حداکثر وزن بلوغ بره های ماده مثمر ثمر خواهد شد. مدیریت پرورشی و تغذیه ای بره های نر قزل افشار نیز در تولید قوچ هایی با کیفیت عالی برای گله ها کمک خواهد کرد.
   در هر حال بره های ماده و میش های قزل افشار بالاترین قیمت را در بین سایر نژاد های افشاری دارند. شما قصد خرید بره ماده از چه نژادی را دارید؟
   و 100 راس بره ماده را برای چه زمانی می خواهید خریداری کنید؟

 33. سلام
  تعداد 20 راس میش آبستن شکم اول(بانژاد چندقلوزا) قزل افشار برای خراسان رضوی -خواف میخواستم میشه قیمتشون رو لطف کنید?

  1. با سلام
   میش های قزل افشار به صورت میش های قزل افشار هتروزیگوت و میش های قزل افشار هموزیگوت مشخص می شوند. میش های قزل افشار هموزیگوت قیمتشان بالاتر از میش های قزل افشار هتروزیگوت است. ارزش ژنتیکی میش های قزل افشار هموزیگوت بالاتر از میش های هتروزیگوت و خالص می باشد. بیشتر میش های قزل افشار دوقلوزا هستند. با این حال در صورت اعمال مدیریت تغذیه ای و پرورشی بهینه چند قلوزایی (سه، چهار و پنج قلوزایی) در گله افزایش می یابد. قیمت میش های قزل افشار آبستن هم براساس تعداد قل های بره مشخص می شوند. میش های با قل های بالاتر از دو قلو، چند قلوزا محسوب می شوند. قیمت میش های قزل افشار چند قلوزا بالاتر از میش های دوقلوزا است. در واقع میش های قزل افشار سه، چهار و پنج قلوزا، چند قلوزا هستند. منظور شما از چندقلوزا کدام مورد می باشد؟

   1. سلام ممنون از پاسخ دادن به سوال بنده.20 راس میش های قزل افشار هموزیگوت شکم دوم قیمتش چند در میاد؟؟
    20 راس میش های قزل افشار هتروزیگوت شکم دوم قیمتش چند در میاد؟؟
    شماره همراهم 09151363991

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *