خرید آنلاین انواع میش داشتی گوسفند افشاری

خرید آنلاین انواع میش داشتی گوسفند افشاری به راحتی از طریق سایت دامالان فراهم شده است.

پرورش گوسفند نسبت به پرورش دام های سنگین همچون گاو شیری راحت تر می باشد. احداث واحد گوسفندداری نسبت به

قوچ ژندار مرغوب
خرید اینترنتی قوچ ژندار

واحد گاوداری نیز راحت تر است. با این حال، توجه به نکات ریز در احداث واحد گوسفندداری اهمیت زیادی دارد. برای مثال، نوع مواد و مصالح استفاده شده در ساخت جایگاه واحد گوسفندداری باید به گونه ای انتخاب شود که امکان رشد عوامل بیماریزا در آن وجود نداشته و ضدعفونی جایگاه به راحتی فراهم باشد. محل احداث باید به گونه ای انتخاب شود که امکان شیوع عوامل بیماری زا و انگل های داخلی حداقل باشد. سایت دامالان با گروهی مجرب آماده ارائه انواع مشاوره های تخصصی به گله داران سراسر کشور می باشد.

برای خرید آنلاین انواع میش داشتی گوسفند افشاری با ما تماس بگیرید.

 

مهندس حجت صفری

شماره تماس:09148004332

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , ,

6 دیدگاه در “خرید آنلاین انواع میش داشتی گوسفند افشاری

 1. سلام مهندس
  تعدادی میش افشاری میخواستم لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  1. با سلام
   میش افشاری برای اهداف داشتی در دو حالت میش های افشاری شکم اول و میش های افشاری شکم دوم و سوم عرضه می شوند. البته خریدارانی هم هستند که میش های افشاری شکم اول، دوم و سوم را به صورت مخلوط و یکجا خرید می کنند. گوسفند نژاد افشاری یکی از نژادهای مناسب گوسفند برای اهداف داشتی می باشد. قیمت میش افشاری براساس سن و همراه داشتن بره یا بدون بره بودن تعیین می شود. البته فاکتورهای دیگری نیز در تعیین قیمت میش افشاری دخیل می باشند. برای مثال تغییرات قیمتی انواع میش افشاری در سه ماه اخیر قابل توجه بوده است. در واقع می توان گفت که قیمت میش افشاری تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد.
   مدیریت پرورشی و تغذیه ای میش افشاری نیز اهمیت زیادی دارد. چنانچه مدیریت پرورشی و تغذیه ای میش افشاری در سطح مناسبی باشد، سودآوری گوسفند افشاری بهینه خواهد بود.
   نگارش دقیق سفارش خرید انواع دام سبک در سایت “دامالان” نقش بسیار مهمی در افزایش سرعت خرید دارد.
   با تشکر

 2. با سلام اقای صفری، بنده با ده میلیون تومن چند عدد میش افشاری شکم اول میتونم خرید کنم

  1. با سلام
   قیمت میش افشاری شکم اول بالاترین قیمت را در بین میش های نژاد افشاری دارد. شیشک های افشاری که اندازه بلوغ مناسبی را داشته اند، گزینه های مناسبی در جایگزینی در گله های میش هستند. مدیریت خوراک دهی بره های ماده نقش بسیار مهمی در دست یابی به حداکثر اندازه بلوغ دارد. شیشک های افشاری آبستن از لحاظ ارزشی بالاتر هستند. استفاده از قوچ هایی با ویژگی های بیومتری و نمره وضعیت بدنی مناسب نقش کلیدی در تولید بره هایی با کیفیت مطلوب دارد. در واقع چنانچه شیشک های افشاری دارای اندازه بلوغ مناسبی باشند و از قوچ های با ویژگی های ذکر شده در هنگام جفت گیری میش ها استفاده شود، نسل های آتی از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار خواهند بود. شما با ده میلیون تومان قادر به خرید تعداد هفت راس میش افشاری شکم اول هستید.
   میش های داشتی شکم دوم و سوم نژاد افشاری هم گزینه های مناسبی برای اهداف داشتی هستند. وزن این میش ها گاهی به 70 – 80 کیلوگرم هم می رسد. مدیریت تولیدمثلی میش های افشاری نیز در سود آوری واحد گوسفندداری اهمیت ویژه ای دارد. استفاده از قوچ های اصلاح نژاد شده افشاری در افزایش درصد دو و چندقلوزایی نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

 3. سلام،قیمت میش افشاریشکم اول که با قوچ اصلاح نژاد شده قوچ خورده اند چقدر هست؟

  1. سلام
   قیمت هر راس میش افشاری قوچ خورده با قوچ های اصلاح نژاد شده هتروزیگوت و هموزیگوت بر اساس سن و نوع قوچ استفاده شده در هنگام جفت گیری متفاوت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *